הצבת מחסן בשטח בית משותף

האם גם אתם צריכים עוד מקום?

החופש הגדול הגיע ואתם רוצים לעשות קצת סדר עם הילדים בבית? נפלא. החלטתם לא לזרוק הכל ולאחסן חלק מהדברים בבניין למטה כי נגמר המקום במחסן שלכם? חשבתם היכן להציב את המחסן החדש? משפחות שגרות בבניינים יודעות כמה קשה יכול להיות למצוא מקום לכל הדברים. בין אם זה בגדים, ריהוט, ציוד ספורט או כל דבר אחר, זה יכול להיות קשה לשמור על כל הדברים מסודרים ומאורגנים.

אחת הדרכים הטובות ביותר לפתור את בעיית האחסון היא להציב מחסן בשטח בית המשותף. מחסן יכול לספק לך מקום להניח את כל הדברים שלך, ולשמור עליהם מחוץ לדרך.

הצבת מחסן בשטח בית משותף: המוקשים

לכאורה זה נראה לנו קל להציב מחסן בשטח הבניין, נכון? אבל תתפלאו לשמוע שהדבר הרבה יותר מסובך ממה שנראה לעין.

הצבת מחסן בבית משותף עלולה לגרור אחריה תביעות מצד דיירים אחרים בבניין אם היא לא נעשית באופן נכון.

הצבת מחסן מחייבת את הסכמתם של כל בעלי הדירות. לכאורה זה נראה מיותר, אבל אם תחשבו על זה לרגע, אתם מספחים לעצמכם שטח ששייך לכל בעלי הדירות בבניין. נכון, השטח יכול להיות לא בשימוש, ולכאורה הוא גם רק כמה מטרים רבועים שלא יחסרו לאף אחד, אבל עדיין יש לקבל את ההסכמה שלהם.

אם אתה שוקל להציב מחסן בשטח בית המשותף, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, אתה צריך לבדוק עם ועד הבית אם יש כללים או מגבלות לגבי הצבת מחסנים. שנית, אתה צריך לבחור את המחסן הנכון לצרכים שלך. ישנם מחסנים בגדלים וסוגי חומרים שונים, אז חשוב לבחור את המחסן שמתאים לשטח שלך ולצרכים שלך.

רק לאחרונה משרדנו ייצג לקוח שהיה מעוניין להציב מחסן בשטח המשותף של הבניין.

החשיבות של ייעוץ משפטי

הצבת מחסן בשטח בית משותף היא דרך מצוינת לפתור את בעיית האחסון. זה יכול לעזור לך לשמור על הדירה שלך מסודרת, מאורגנת וחסכונית יותר.

עם זאת, חשוב לזכור שלכל פעולה שלנו בחיים, גם אם היא נראית שולית ביותר, יש משמעות משפטית. לפני שתעשו צעדים כאלה, היינו ממליצים לכם לקחת ייעוץ משפטי על מנת להימנע מתביעות עתידיות כנגדכם, שמעבר לזמן שיגזלו, הן תגזולנה כסף רב.

משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין בכלל, ובתחום הבתים המשותפים בפרט.

התקשרו עוד היום למשרד עוז כהן ושות' וצוות המשרד המסור שלנו ישמח לתת לכם את הייעוץ הטוב והמדויק ביותר עבורכם ועבור משפחתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top